krostki ramionaZnam ciekawy sposób na pozbycie się krostek i przesuszonej skóry na ramionach.

Tu bardzo pomocny jest zwykły peeling, jednak musisz go powtarzać przynajmniej dwa a najlepiej trzy razy na tydzień. Nie musisz przy Tm kupować żadnego kosmetyku, zrób sobie sama kosmetyk naturalny. W tym celu w mokrą skórę ( po umyciu) wetrzyj sól gruboziarnistą z dodatkiem oliwy z oliwek. Masuj swe ramiona, potem zmyj, osusz i wetrzyj w nie balsam. Jeśli chodzi o krostki to może pomóc specjalny preparat o nazwie Pilarix, jest dostępny w aptekach bez recepty. 

Wrastające paznokcie


PaznokcieDokuczają nam szczególnie przy chodzeniu. Do wrastania paznokcia dochodzi wtedy, gdy boczna płytka podwija się pod tak zwany wał paznokciowy, następnie rośnie i podrażnia skórę.

Więcej…

Piękno z witamin


Jest 13 podstawowych witamin, jednak lista ta jest sukcesywnie powiększana, przez naukowców, którzy odkrywają nowe ich odmiany. To dzięki niej nasza skóra jest jędrna i elastyczna.

Więcej…

Domowe sposoby na suchą skórę


Domowe ksometykiMasz problemy z suchą skórą dłoni? Podamy tu kilka sposobów jak poprawić ich stan. System reklamy Test Bierzemy jeden ten owoc miksujemy i łączymy z żółtkiem oraz odrobina miodu. Taki miks nakładamy na dłonie, przykrywamy folią i zmywamy po 30 min. Pomocny będzie też jogurtowy okład. Kubeczek jogurtu naturalnego mieszamy z łyżeczką oliwy, smarujemy dłonie i zmywamy System reklamy Test to dopiero po 10 minutach. Przydatny będzie też płyn mleczny.

Więcej…