Czy zadawaliście sobie kiedykolwiek pytanie jak oczyścić organizm? Otóż nic trudnego. Jeśli w organizmie będzie zbyt dużo stężonych substancji toksycznych to możesz czuć się sennie, może boleć oraz możesz mieć problemy że snem. Widać też pewne zależności na twarzy, która staje się bardziej szara i postarzała.

Pogarsza się też odporność organizmu. Warto wiec wiedzieć jak oczyścić organizm z toksyn. Ważne jest picie przynajmniej 1, 5 do 2l wody. Dobrym zwyczajem jest picie po pół szklanki przed posiłkiem. Dzięki tej prostej czynności przepłuczesz jelita. Pij też zieloną herbatę, bo jest bogatym źródłem polifenoli, one odpowiadają za wymiatanie z naszego organizmu wolnych rodników. Zielona herbata przyczynia się też do szybszego usuwania toksyn poprzez ich częściowe rozpuszczanie. Dobre jest też picie wody z sokiem z cytryny, najlepiej na czczo przed śniadaniem. Sposób ten nie jest wskazany osobom z chorobą a wrzodowa żołądka i dwunastnicy. Wspomnę jeszcze o proporcjach, mianowicie mieszamy sok z połowy cytryny z połowa szklanki cieplej wody. Możemy też zafundować sobie kuracje. Jedna z bardziej znanych kuracji na oczyszczanie organizmu jest kuracja jabłkowa. Polega ona na jedzeniu wyłącznie jabłek przez 1-2 dni. Mogą być surowe, gotowane lub pieczone. Podczas tej diety pijemy wodę, sok z jabłek albo herbatę jabłkową. Podobne efekty osiągniesz za pomocą diety owocowo-warzywnej.

Wrastające paznokcie


PaznokcieDokuczają nam szczególnie przy chodzeniu. Do wrastania paznokcia dochodzi wtedy, gdy boczna płytka podwija się pod tak zwany wał paznokciowy, następnie rośnie i podrażnia skórę.

Więcej…

Piękno z witamin


Jest 13 podstawowych witamin, jednak lista ta jest sukcesywnie powiększana, przez naukowców, którzy odkrywają nowe ich odmiany. To dzięki niej nasza skóra jest jędrna i elastyczna.

Więcej…

Domowe sposoby na suchą skórę


Domowe ksometykiMasz problemy z suchą skórą dłoni? Podamy tu kilka sposobów jak poprawić ich stan. System reklamy Test Bierzemy jeden ten owoc miksujemy i łączymy z żółtkiem oraz odrobina miodu. Taki miks nakładamy na dłonie, przykrywamy folią i zmywamy po 30 min. Pomocny będzie też jogurtowy okład. Kubeczek jogurtu naturalnego mieszamy z łyżeczką oliwy, smarujemy dłonie i zmywamy System reklamy Test to dopiero po 10 minutach. Przydatny będzie też płyn mleczny.

Więcej…