Nazwa kremu CC pochodzi od angielskiej nazwy Colour & Care lub Coulor Corrector co oznacza kolor i pielęgnacja lub kolor i korektor. Stosuje się go do pielęgnacji twarzy. Do jego nałożenia wystarczą opuszki palców lub pędzel o lekko zaokrąglonym kształcie lub ściętym włosiu. Stosując ten krem zyskasz siedem korzyści.

Po pierwsze zamiast stosując kilku kremów: nawilżającego, podkładu i serum wystarczy tylko krem CC, który zawiera wszystkie te właściwości. Po drugie jest to krem uniwersalny może go stosować zarówno mama jak i córka. Pod warunkiem, że nie ma problemów z cerą. Po trzecie krem ten super nawilża. Dzięki składnikom nawilżającym, które zawiera zapobiega parowaniu wody ze skóry. Jest to szczególnie ważne w okresie zimowym, kiedy zaczynam grzać w pomieszczeniach. Po czwarte świetnie odżywia naszą skórę, czego konsekwencją jest fakt, iż działa również przeciwzmarszczkowo. Opóźnia powstawanie bruzd. Po piąte krem CC matowi skórę, oraz powoduje to, że jest ona gładsza i miła w dotyku. Po szóste chroni naszą skórę przed promieniowaniem słonecznym, a to dzięki temu, że zawiera filtry UVA i UVB. Dlatego stosując ten krem chronisz swoją twarz przed niekorzystnym promieniowaniem. Po siódme krem CC maskuje niedoskonałości naszej cery. Zmniejsza zaczerwienienia, drobne zmarszczki czy przebarwienia. Nie powoduje efektu maski, dlatego świetnie sprawdza się u osób, które nie mają wprawy w nadkładaniu podkładu.

Wrastające paznokcie


PaznokcieDokuczają nam szczególnie przy chodzeniu. Do wrastania paznokcia dochodzi wtedy, gdy boczna płytka podwija się pod tak zwany wał paznokciowy, następnie rośnie i podrażnia skórę.

Więcej…

Piękno z witamin


Jest 13 podstawowych witamin, jednak lista ta jest sukcesywnie powiększana, przez naukowców, którzy odkrywają nowe ich odmiany. To dzięki niej nasza skóra jest jędrna i elastyczna.

Więcej…

Domowe sposoby na suchą skórę


Domowe ksometykiMasz problemy z suchą skórą dłoni? Podamy tu kilka sposobów jak poprawić ich stan. System reklamy Test Bierzemy jeden ten owoc miksujemy i łączymy z żółtkiem oraz odrobina miodu. Taki miks nakładamy na dłonie, przykrywamy folią i zmywamy po 30 min. Pomocny będzie też jogurtowy okład. Kubeczek jogurtu naturalnego mieszamy z łyżeczką oliwy, smarujemy dłonie i zmywamy System reklamy Test to dopiero po 10 minutach. Przydatny będzie też płyn mleczny.

Więcej…