karnawal makijazMamy karnawał, urzeknij na balu nie tylko swoim strojem ale też makijażem! Nie zapomnij przy tym o ramionach i dekolcie. Warto te miejsca rozświetlić, szczególnie, jeśli będziesz miała odsłonięta kreacje.

Zamiast balsamu czy olejku użyj bazy rozświetlającej do makijażu. Tym samym uzyskasz bardziej subtelny efekt. Możesz też nałożyć rozświetlacz na nogi. Nakładaj go tylko na środkową część ud, kolan i piszczeli. Tym samym optycznie je wyszczuplisz. Jeśli zrobisz ten zabieg na bokach to możesz nogi optycznie pogrubić oraz podkreślić ich niedoskonałości. Nogi lepiej się też prezentują, gdy są delikatnie opalone. Rozświetl też cerę. Wybierz kosmetyk z małymi rozświetlającymi drobinkami, tym samym zmarszczki będą wydawały się mniejsze. Najłatwiej rozświetlić miejscowo twarz pryz pomocy bazy lub pudru. Nanieś kosmetyk na kości policzkowe oraz skronie powyżej łuku brwiowego. Fajny efekt można uzyskać poprzez nałożenie pudru na grzbiet nosa i miejsce nad górna wargą. Jeśli chodzi o oczy to najlepiej będą się prezentowały przy takim makijażu, cienie w kolorze kości słoniowej lub jasnego beżu. Zrezygnuj z mocnych kolorów, bo dodadzą Ci one lat. W wewnętrzne kąciki oczu nałóż połyskujące cienie. Rozetrzyj je też pod lukiem brwiowym. Tym trikiem wyeksponujesz ładny rysunek brwi. Nie zapomnij mocno wytuszować rzęs.  

Wrastające paznokcie


PaznokcieDokuczają nam szczególnie przy chodzeniu. Do wrastania paznokcia dochodzi wtedy, gdy boczna płytka podwija się pod tak zwany wał paznokciowy, następnie rośnie i podrażnia skórę.

Więcej…

Piękno z witamin


Jest 13 podstawowych witamin, jednak lista ta jest sukcesywnie powiększana, przez naukowców, którzy odkrywają nowe ich odmiany. To dzięki niej nasza skóra jest jędrna i elastyczna.

Więcej…

Domowe sposoby na suchą skórę


Domowe ksometykiMasz problemy z suchą skórą dłoni? Podamy tu kilka sposobów jak poprawić ich stan. System reklamy Test Bierzemy jeden ten owoc miksujemy i łączymy z żółtkiem oraz odrobina miodu. Taki miks nakładamy na dłonie, przykrywamy folią i zmywamy po 30 min. Pomocny będzie też jogurtowy okład. Kubeczek jogurtu naturalnego mieszamy z łyżeczką oliwy, smarujemy dłonie i zmywamy System reklamy Test to dopiero po 10 minutach. Przydatny będzie też płyn mleczny.

Więcej…