Domowe ksometykiMasz problemy z suchą skórą dłoni? Podamy tu kilka sposobów jak poprawić ich stan. Przydatny będzie miks bananowy. Bierzemy jeden ten owoc miksujemy i łączymy z żółtkiem oraz odrobina miodu. Taki miks nakładamy na dłonie, przykrywamy folią i zmywamy po 30 min. Pomocny będzie też jogurtowy okład. Kubeczek jogurtu naturalnego mieszamy z łyżeczką oliwy, smarujemy dłonie i zmywamy to dopiero po 10 minutach. Przydatny będzie też płyn mleczny.

Bierzemy dwie szklanki mleka, dodajemy dwie łyżki miodu i sok z jednej cytryny. W takim płynie moczymy ręce przez 20 minut. Domowymi sposobami można też doskonale wzmocnić cerę. Zrób sobie maseczkę z fasoli. Gotujemy dwie jej garście i rozgniatamy widelcem. Łączymy z odrobina oliwy ii soku tak by otrzymać pastę. Nakładamy ją na twarz pa po kwadransie zmywamy letnią wodą. Dobra będzie też owsiana pasta. Potrzebujemy trzy łyżki zmielonych płatków owsianych i mieszamy z łyżka miodu. Ucieramy i bardzo powoli dodajemy mleko aż powstanie pasta. Skorzystaj też z ziołowej mieszanki. Weź trzy torebki rumianku ekspresowego i łyżkę zmielonej szałwii, mieszamy z ciepłą wodą. Jeśli mamy jakieś witaminy to można dodać. Trzeba też 20 minut trzymać na twarzy. Na suchą skórę stóp zrób sobie papkę ziemniaczaną. Rozgniatamy ugotowany ziemniak dodajemy trochę śmietanki i nakładamy na stopy.

Wrastające paznokcie


PaznokcieDokuczają nam szczególnie przy chodzeniu. Do wrastania paznokcia dochodzi wtedy, gdy boczna płytka podwija się pod tak zwany wał paznokciowy, następnie rośnie i podrażnia skórę.

Więcej…

Piękno z witamin


Jest 13 podstawowych witamin, jednak lista ta jest sukcesywnie powiększana, przez naukowców, którzy odkrywają nowe ich odmiany. To dzięki niej nasza skóra jest jędrna i elastyczna.

Więcej…

Domowe sposoby na suchą skórę


Domowe ksometykiMasz problemy z suchą skórą dłoni? Podamy tu kilka sposobów jak poprawić ich stan. System reklamy Test Bierzemy jeden ten owoc miksujemy i łączymy z żółtkiem oraz odrobina miodu. Taki miks nakładamy na dłonie, przykrywamy folią i zmywamy po 30 min. Pomocny będzie też jogurtowy okład. Kubeczek jogurtu naturalnego mieszamy z łyżeczką oliwy, smarujemy dłonie i zmywamy System reklamy Test to dopiero po 10 minutach. Przydatny będzie też płyn mleczny.

Więcej…