wlosy132Jeśli twoje włosy są sprężyste, suche, łamliwe i ciężko je ujarzmić musisz regularnie stosować odżywcze specyfiki o bogatym składzie.

Pamiętaj jednak, że stosowanie preparatów nawilżających i regenerujących nie wystarczy. Potrzebne tu są również dobre, odpowiednie nawyki pielęgnacyjne. By pomóc swoim łamliwym i suchym włosom musisz wcierać w nie i skórę głowy eliksiry z olejkami np. arganowym. Ważne by stosować go przed myciem głowy lub bezpośrednio po. Dodatkowo wcierając preparat mój głowę by pobudzić krążenie, które pomoże w tym by więcej cennych składników wniknęło do ich cebulek i odżywiło je. Masaż wykonuj delikatnie poduszkami palców. Kosmetyk dobry dla twoich włosów to serum do regeneracji końcówek włosów oraz jedwab w płynie. Jeśli masz długie włosy, które po myciu łatwo się plączą wcieraj w nie odżywkę lub balsam jeszcze przed myciem. Pomoże ci to w ich łatwym rozczesywaniu. Jeśli twoje finanse a to pozwolą wybierz się na zabieg nawilżający do fryzjera. Polega ona na tym, że fryzjera na umyte włosy rozprowadza maskę mocno nawilżającą, a następnie siadasz pod specjalnym hełmem wytwarzającym ciepłą parę. Zabieg taki trwa około 30 minut, a rezultat niepowtarzalny – lśniące, miękkie włosy.  

Wrastające paznokcie


PaznokcieDokuczają nam szczególnie przy chodzeniu. Do wrastania paznokcia dochodzi wtedy, gdy boczna płytka podwija się pod tak zwany wał paznokciowy, następnie rośnie i podrażnia skórę.

Więcej…

Piękno z witamin


Jest 13 podstawowych witamin, jednak lista ta jest sukcesywnie powiększana, przez naukowców, którzy odkrywają nowe ich odmiany. To dzięki niej nasza skóra jest jędrna i elastyczna.

Więcej…

Domowe sposoby na suchą skórę


Domowe ksometykiMasz problemy z suchą skórą dłoni? Podamy tu kilka sposobów jak poprawić ich stan. System reklamy Test Bierzemy jeden ten owoc miksujemy i łączymy z żółtkiem oraz odrobina miodu. Taki miks nakładamy na dłonie, przykrywamy folią i zmywamy po 30 min. Pomocny będzie też jogurtowy okład. Kubeczek jogurtu naturalnego mieszamy z łyżeczką oliwy, smarujemy dłonie i zmywamy System reklamy Test to dopiero po 10 minutach. Przydatny będzie też płyn mleczny.

Więcej…